IEEE İTÜ  

Danışman Hocamız
Doç. Dr. Özgür özdemir

Üye Ol

Robotic & Automation Society

Görkem Aktaş

RAS Başkanı

Fatih Akcan

RAS Başkan Yardımcısı

IEEE İTÜ Robotics and Automation Society (RAS) üyelerine robotik ve otomasyon konseptine uygun etkinlik, eğitim ve projeler hazırlar. Üyelerini sektöre hazır, ARGE bilinciyle çalışabilecek şekilde yetiştirmeyi amaçlar. Bu kapsamda teknik anlamda takımları bulunmaktadır.
RAS Teknik Takımları
-RAS Embedded System Team
-RAS System Dynamics Design Team
-RAS Communications and IoT Team
-RAS Image Processing Team
-RAS Interface Design Team

Power & Energy Society

Power and Energy Society (PES) IEEE'nin en köklü komitelerinden bir tanesidir. IEEE İTÜ PES komitesi olarak üyelerimizin tekno-sosyal bireyler olarak yetişmesi için bilgilendirici, eğitici ve sektörü tanıtan toplantılar, eğitimler, konferanslar gibi bir çok etkinlik organize ediyoruz. Samimi bir ortam oluşturup öğrenirken eğleniyoruz. Üniversitenin hakkını PES ile veriyoruz.

Samed Çelik

PES Komitesi Başkanı

Pelin Su Karakuş

PES Komitesi Başkan Yardımcısı

Women In Engineering

Sena Altun

WIE Komitesi Başkanı

Ebrar Eker

WIE Komitesi Başkan Yardımcısı

Women in Engineering Affinity Group, kadın ve erkeklerin bilim, sanayi, teknoloji ve toplumsal kariyer alanlarında birlikteliğini ve eşitliğini öngörür. Daha adil ve olanakların eşit olduğu bir toplum için ağ oluşturmaya yardım etmek, cinsiyet sorunlarına farkındalığı artırmak, çeşitliliği ve eşitliği savunmak vizyonumuzun parçalarıdır. Vizyonumuz doğrultusunda etkinlikler, projeler, eğitimler ve sosyal sorumluluk projeleriyle farkındalığa katkıda bulunmak; çözüm üretmek ve kadınları STEM (bilim, teknoloji, mühendislik, matematik) alanlarında desteklemek adına çalışmalar düzenlemekteyiz.

Communication Society

IEEE İTÜ Communications Society haberleşme ve bilgi teknolojileri alanındaki son gelişmeleri yakından takip eden ve bu alanlarda sektör, akademi ve öğrencileri bir araya getirmeyi amaçlayan bir öğrenci topluluğudur. ComSoc düzenlediğin etkinlikler, eğitimler, projeler ve sosyal faaliyetlerle üyelerine hem kendini sektörden haberdar tutma, hem kendini geliştirme hem de sosyal anlamda bu konularla ilgilenen diğer kişilerle tanışma fırsatı sunar.

Serkan Uçan

ComSoc Komitesi Başkanı

Alp Emre Töken

ComSoc Komitesi Başkan Yardımcısı

EESTEC LC Istanbul

Enes Nuralp

EESTEC LC Istanbul Başkanı

Erkin Yılmaz

EESTEC LC Istanbul Başkan Yardımcısı

EESTEC LC Istanbul’un yerel bir komite olarak bağlı olduğu EESTEC(Electrical Engineering Students’ European Association), Avrupa’daki 50’den fazla şehirden öğrencileri güçlü, tanınabilir bir ağ içerisinde birbirine bağlarken, mesleki, akademik ve sosyal yaşamlarında tam potansiyellerine ulaştırmayı, kişisel gelişimlerini desteklemeyi vizyon edinmiş, kar amacı gütmeyen uluslararası bir öğrenci topluluğudur

Computer Society

Loading...